Mam dla Was kolejną motywacyjną metamorfozę a na początku nowego tygodnia pojawi się następna. Bardzo się cieszę, że wiele z Was przełamało swój strach i wysłało mi swoje zdjęcia:) . Mam nadzieję, że takich osób będzie więcej :).

Metamorfoza Klaudii jest naprawdę niesamowita. Z całego serca gratuluję jej efektów, bo naprawdę są ogromne:). A Was zapraszam do zapoznania się z przebiegiem tej zmiany :). Zobaczcie jak wyglądają efekty treningów z Mel B.

Metamorfoza czytelniczki freefaucet.info trwała około 6 miesięcy. Przez ten okres Klaudia codziennie wykonywała ćwiczenia z Mel B między innymi: trening pośladków, trening brzucha, nóg i ramion. Dodatkowo każdego dnia robiła daną ilość pompek. Codziennie również biegała a w weekendy zdarzało się, że robiła to dwa razy dziennie.

Jeżeli chodzi o jej jadłospis, to nie była na diecie. Ograniczyła spożywanie kcal do 1600 dziennie. Jadła wszystko co zdrowe.

Co ją posunęło do zmiany swojego życia?

” Postanowiłam się zmienić bo uznałam, że to nie jest okey mieć takie ciało. Założyłam się o 100 Euro wygrałam i teraz jestem uzależniona od aktywności fizycznej( w pozytywnym znaczeniu ). Dzień bez sportu to dzień bez życia. ”

Na pierwszym zdjęciu waga Klaudii wynosiła  98 kg. Teraz waży  75 kg. W ciągu 6 miesięcy straciła 23 kg. W miesiącu traciła około 3,8 kg. Jest bardzo wysoka, ponieważ mierzy 173 cm.

Jak widzicie nie ma rzeczy niemożliwych. Trzeba tylko chcieć zmienić swoje życie. 

Bardzo się cieszę, że Klaudia pozwolił a mi opublikować swoją przemianę. Myślę, że dla wielu z Was będzie to niesamowita motywacja. W końcu łączy Was z Nią ta sama pasja, którą jest sport. Jeżeli Jej się udało, to dlaczego ma nie udać się Wam? Musicie wierzyć w sukces a zobaczycie, że nadejdzie w końcu dzień w którym, to Wasze metamorfozy będą motywowały innych.

Jeżeli podoba Wam się dzisiejsza metamorfoza i chciałybyście napisać coś do jej autorki, to wiecie co robić ;). Motywacyjne komentarze do których Klaudia będzie mogła wrócić w chwilach zwątpienia są również mile widziane:)

PS: Po kliknięciu w zdjęcie pojawi się całą sylwetka Klaudii. Wraz z twarzą 🙂

Pozdrawia,

Juliya