Bardzo często wiele kobiet traktuje swoje dzieci i inne obowiązki jako wymówkę. To nie jest tak, że brakuje Wam czasu. Tak naprawdę macie problem z rozplanowaniem dnia. Na blogu pojawiło się kilkanaście metamorfoz młodych mam, które mają lepszą sylwetkę od niejednej nastolatki. Można? Oczywiście, że tak! Wszystko zależy od Waszego podejścia! Mam nadzieję, że tym razem uda mi się udowodnić Wam, że po ciąży można mieć płaski, jędrny brzuszek i wspaniałą sylwetkę.

” Witam

Postanowiłam się podzielić moimi staraniami do uzyskania idealnej figury… Mam dwójkę dzieci i wiem, że jak się czegoś naprawdę chce to można. Zawsze lubiłam sport i był on jakąś częścią mojego życia. Sport ten przejawiał się, a to przez jazdę konną, snowboardem, bieganiem czy innymi dyscyplinami … Nie miałam jakiegoś boskiego ciała, ale nie należałam do otyłych. Po urodzeniu dwójki dzieci postanowiłam udowodnić sobie i innym mamom , ze po ciąży wcale nie trzeba wyglądać grubo czy mieć obwisłą skórę. Stworzyłam własny zestaw ćwiczeń. Ćwiczę około 40 minut dziennie przez 4-5 razy w tygodniu. Nie stosuje żadnej specjalistycznej diety. Jem co lubię i na co mam ochotę, choć lubię jeść zdrowe jedzenie, jednak kiedy mam ochotę na Big Maca to też nie ma problemu. Nie znoszę jak ktoś się głodzi bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Liczy się wiara w to, że można ! “


Jeżeli macie jakieś pytania do autorki metamorfozy, możecie zadać je w komentarza. Myślę, że warto jest również zostawić dla niej kilka motywujących słów do których będzie mogła wrócić w chwilach zwątpienia:).

Jak same widzicie dzięki aktywnemu trybowi życia o wiele łatwiej jest wrócić po ciąży do formy i to jeszcze lepszej niż przed. Drogie Mamy! Przestańcie powtarzać, że brakuje Was czasu, nie możecie wygospodarować 40 minut na trening 5 razy w tygodniu. Nie wierzę w to! Dlaczego innym się udaje, a Wam nie? Wszystko jest w waszych głowach i w waszym podejściu. Musicie zmienić swoje myślenie, a sukces będzie coraz bliżej Was.

Inne przykładowe metamorfozy czytelniczek, które są mami:

Niesamowita metamorfoza

Efekty treningów – Metamorfoza mamy bliźniaków

Trening z ciężarami

Metamorfoza Mel B

Metamorfoza mamy blizniaków

EDIT: Najnowsze zdjęcia z lipca 2015

1435998399225

KONIEC Z WYMÓWKAMI!

Jesteś mamą? Pokaż, że potrafisz i udowodnij innym, że przy wielu obowiązkach można wygospodarować odrobinę czasu dla siebie. Planujesz w przyszłości dzieci? Trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj, Dzięki temu szybko po urodzeniu uda Ci się wrócić do formy i osiągnąć jeszcze lepszą sylwetkę!

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya