Jakiś czas temu pojawiły się na wszystkich blogach zdjęcia młodej, szczupłej, wysportowanej Kobiety, która podpisuje się pod nimi @diazdilya. Postanowiłam przeszukać jej konto na ie i znaleźć jakieś informacje o Niej. Powiem Wam, że to zadanie nie należało do najłatwiejszych, ponieważ liczba zdjęć jak i komentarzy jest bardzo duża.

Co udało mi się ustalić?

Jedno jest pewne, nie zdradza ona o sobie za dużo informacji. Nie należy do osób, które chciałyby być sławne. Jest skromną dziewczyną i stara się odpowiadać na pytania swoich obserwatorów. Dzięki nim wiemy coś więcej na jej temat.

Nie potrafię ustalić wieku tej Pani. Wiem, że obchodziła urodziny w grudniu. Jej waga wynosi 49 kg przy wzroście  170 cm . Jeżeli chodzi o jej styl życia, to od roku i 8 miesięcy ćwiczy i zdrowo się odżywia.

Zapyta przez swoich obserwatorów ile razy w tygodniu wykonuje trening skomentowała, że około 5-6 razy w tygodniu po 1-1,5 h. Trening ABS wykonuje 4 razy w tygodniu,  na nogi 2 razy w tyg a cardio 2-3 razy. Na początku ćwiczyła w domu tak jak większość z nas a teraz chodzi na siłownie, gdzie wykonuje przede wszystkim treningi z obciążeniem.

Na jej profilu znalazłam trzy obrazki, które przedstawiają ćwiczenia znajdujące się w jej planach treningowych.

bllllll
źródło: .com
blooog
źródło: .com

Zapytana jak wygląda jej jadłospis odpowiedziała, że je 3 razy dziennie i podała taki przykład ”  śniadanie płatki owsiane lub mój ulubiony weet-Bix  z jagodami( podobno to jakiś koktajl czy ciasteczka ) . Obiad, brązowy ryż z kurczaka i sałatkę. Kolacja stek z łososia z sałatką. Jak widzicie jej jadłospis jest troszkę ubogi. Wydaje mi się, że ja byłabym głodna:).

Jeżeli chodzi o jej wcięcie w talii, to @diazdilya wspomina tylko, że w pewnym sensie jest to zasługa genetyki ale również do każdego treningu dorzuca russian twist  i regularnie wykonuje brzuszki.

Jak widzicie nie udało mi się znaleźć za wielu informacji o Tej Pani. Jak  dla mnie jej figura jest świetna a wcięcie w talii oraz uda są rewelacyjne! Jest ona idealnym przykładem, że ćwiczenia siłowe z obciążeniem nie zrobią z Was mięśniaków.

Źródło informacji ==> 

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya