Dzisiaj postanowiłam zrobić test płynów do demakijażu – Ziaja . Użyłam do tego trzech produktów: uniwersalny płyn do demakijażu, kozie mleko – mleczko do demakijażu, dwufazowy płyn do demakijażu. Wszystkie produkty pochodzą od tego samego producenta- ZIAJA.

Może na początek opowiem Wam o wszystkich produktach: 

1) Płyn do demakijażu

” Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż. Zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry wokół oczu. Nie powoduje podrażnień skóry i spojówek.”

2) Kozie mleczko do demakijażu

Na swoim blogu recenzowałam już ten produkt. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj —> Ziaja Kozie Mleczko do demakijażu recenzja

3) Dwufazowy płyn do demakijażu

” Idealny do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Polecany również dla osób stosujących soczewki owe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych”

Do testu użyłam również wodoodporną czarną kredkę do oczu. 

Rozpoczęcie testu:

1) Na każdy z wacików starałam się nalać taką samą ilość płynów. Waciki oznaczyłam liczbami od 1 do 2. Odpowiadają one numeracji produktów, które znajdują się na zdjęciu wyżej.

Test płynów do demakijażu - Ziaja
Test płynów do demakijażu – Ziaja

 

2) Na swojej dłoni namalowałam 3 kreski czarną, wodoodporną kredką, które również podpisałam liczbami od 1 do 3.

Test płynów do demakijażu - Ziaja
Test płynów do demakijażu – Ziaja

 

4)Każdą z kresek zmywałam produktem, któremu numer  nadałam wcześniej.

Kreskę numer 1 zmywałam płynem do demakijażu.

Kreskę numer 2 zmywałam kozim mleczkiem do demakijażu.

Kreskę numer 3 zmywałam dwufazowym płynem do demakijażu.

Każdy wacik przykładałam na 10 sekund do skóry a później delikatnie pocierałam 3 razy.

5) Po przetestowaniu wszystkich produktów, które na dzień dzisiejszy przygotowałam dla Was moja dłoń prezentowała się tak: 

Test płynów do demakijażu - Ziaja
Test płynów do demakijażu – Ziaja

Podsumowanie:

Jak widzicie płyn do demakijażu numer 1 wypadł najgorzej. Kreskę udało mi się zmyć ale musiałam pocierać znacznie więcej niż 3 razy.

Kozie mleczko do demakijażu wypadło naprawdę dobrze. Kreska jest lekko widoczna po 3 przetarciach. Całkowicie pozbyłam się jej po około 5 lekkich przetarciach.

Najlepiej wypadł dwufazowy płyn do demakijażu. Jak widać ten kosmetyk zdecydowanie najlepiej poradził sobie z wodoodporną kredką. Gdyby wypadło inaczej byłabym bardzo zdziwiona. Bo w końcu producent informuje Nas, że produkt idealnie sobie radzi z kosmetykami wodoodpornymi.

Jeżeli chciałybyście więcej takich postów to proszę o informację 🙂

Życzę Wam miłej niedzieli,

Pozdrawiam,

Juliya