Kochane, niestety problem z filmikami Mel B na yt ciągle się pojawia. Spróbujcie je przegrać na swoje komputery. Nie wiadomo jak długo będą jeszcze dostępne :(. Ja postaram się w weekend ( raczej w niedzielę ) przygotować dla Was dodatkowo rozpiski treningów w poście opisującym Nasze wydarzenie. Może to ułatwi Nam jakoś funkcjonowanie;). Mam nadzieję, że przez to nikt z Was nie zamierza zrezygnować! Ćwiczenia innych trenerów są nadal dostępne, a z Mel B coś wymyślę :).

Plan treningowy dla osób początkujących:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —>

Dzisiejszy zestaw treningowy był łatwiejszy od tego, który wykonałyście wczoraj. Zdaję sobie z tego sprawę, że niektóre z Was mogą być zmęczone. Ćwiczenia z tej playlisty powinny pozwolić Wam odpocząć przed jutrzejszą  “burzą “.  Mam do Was jedną prośbę. Nigdy nie omijajcie rozgrzewki oraz rozciągania! To jest karygodny błąd. Jeżeli nie macie czasu wykonać całego zestawu i skracacie go o te dwie czynności, to lepiej ” wykluczcie ” jeden trening. Przed przystąpieniem do ćwiczeń TRZEBA i to OBOWIĄZKOWO rozgrzać ciało. Ćwiczenia rozciągające są tak samo ważne. Trzeba rozciągnąć spięte mięśnie :). W dzisiejszym zestawie pojawiły się boczki Tiffany. Jeżeli będziecie jutro odczuwały nieprzyjemny ból w okolicach nerek, to będzie oznaka zakwasów, a nie choroby ;). Jak Wam się podobał dzisiejszy plan ? Radzicie sobie z zestawami? Chciałybyście zmienić coś w drugiej fazie?

Plan treningowy dla osób zaawansowanych:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Wy dzisiaj nie odpoczęłyście :). Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe. Poziom podstawowy za jakiś czas też będzie tak ciężko pracował jak Wy. W końcu wakacje coraz bliżej.Mam nadzieję, ze po dzisiejszym treningu rozładowałyście wszystkie złe emocje! Jak sobie poradziłyście z ZUZKĄ? Mam nadzieję, że było ciężko, bo tak powinno być. Jesteście już przemęczone? Jeszcze jeden i będziecie miały jeden dzień resetu, w który odpuszczacie WSZYSTKIE treningi. Nie wykonujemy nawet ćwiczeń na pośladki czy brzuszków. Rozciąganie i joga będą najlepszym rozciąganiem. Jak Wam się podobała dzisiejsza playlista? Jesteście zadowolone? A może chciałybyście coś zmienić ?:)

Drogie Czytelniczki,

Wiecie co? Jestem z Was dumna! Jak tam czytam Wasze komentarze pod każdym postem, to normalnie pojawi mi się taki wielki uśmiech na twarzy. Bardzo się cieszę, że osoby zaawansowane dzielą się radami z tymi, które dopiero zaczynają. W waszych opiniach jest tyle optymizmu, że można by było obdarować nim wszystkie mniej aktywne Kobiety ;).

Czekam na Wasze komentarze :).

Pozdrawiam serdecznie,

Wydarzenie: Wyglądaj w bikini jak Bogini

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4